Home page > Aktuality > Vojenský fond solidarity vyhlašuje 4. ročník fotografické soutěže!

Vojenský fond solidarity vyhlašuje 4. ročník fotografické soutěže!

Předsedkyně výboru Vojenského fondu solidarity brigádní generálka Lenka Šmerdová vyhlašuje pod záštitou náčelníka Generálního štábu AČR armádního generála Aleše Opaty 4. ročník fotografické soutěže na téma "Svět ženy v uniformě". Z došlých fotografií opět vybereme dvanáct nejlepších, ze kterých pak necháme vyrobit reprezentativní nástěnný kalendář na nadcházející rok 2022. Veškeré dobrovolné příspěvky získané v rámci distribuce kalendáře budou opět převedeny na účet našeho fondu, kde budou připraveny na okamžitou pomoc vojákům a jejich rodinám, které se ocitnou v těžké životní situaci.

Opět po roce mají všichni vojáci v činné službě (včetně vojáků AZ) a občanští a státní zaměstnanci resortu obrany příležitost uplatnit své fotografické dovednosti a kreativitu. Aktuálním tématem bychom chtěli prezentovat činnost našich vojákyň a jejich roli v armádě, ve které slouží po boku svých mužských protějšků. Se stejným nasazením, vůlí i odvahou. Způsob, jakým se tématu zhostíte, necháme na každém z vás, zásadní podmínkou je zobrazení vojákyň ve stejnokroji. Podrobné propozice soutěže s kompletními informacemi naleznete v odkazu níže, v případě jakýchkoliv dotazů se na nás samozřejmě můžete kdykoliv obrátit.

Info k fotografické soutěži

Podrobné propozice k fotografické soutěži

Za dobu konání naší fotografické soutěže jsme obdrželi stovky skvělých fotografií, ze kterých bylo vždy nesmírně těžké vybírat vítěze. Společnými silami jsme v rámci celé armády rozdělili téměř deset tisíc kusů kalendářů a pro fond získali téměř sto tisíc korun.

Všem fotografům přejeme spoustu dobrých nápadů a inspirace. Svou účastí v soutěži přispíváte i vy ke vzniku nového kalendáře, který umí pomáhat.

 

Nahoru