Home page > Aktuality > Aktuality

Aktuality

Představujeme nového partnera: VINAŘSTVÍ BUKOVSKÝ

Publikováno: 16.2.2021 Autor: Tereza Stehlíková

Mezi produktové partnery Vojenského fondu solidarity se nově zařadilo rodinné vinařství z Kobylí. Naši činnost tak nyní můžete podpořit i prostřednictvím jeho speciální kategorie vín.

Vojenský fond solidarity realizoval další pomoc vojákům a jejich rodinám

Publikováno: 12.2.2021 Autor: Tereza Stehlíková

Hned se začátkem nového roku 2021 jsme se intenzivně zapojili do pomoci těm, kteří naši podporu nejvíce potřebují - vojákům a jejich rodinám, do jejichž životů zasáhla nečekaně tragická událost.

Představujeme nového partnera: GHOST COFFEE

Publikováno: 4.2.2021 Autor: Tereza Stehlíková

Máme upřímnou radost z toho, že se okruh našich produktových partnerů neustále rozšiřuje. Vojenský fond solidarity nyní můžete nově podpořit i prostřednictvím speciální edice kávy Ghost Coffee.

Česká zbrojovka darovala Vojenskému fondu solidarity čtvrt milionu korun

Publikováno: 28.1.2021 Autor: Tereza Stehlíková

Ve středu 27. ledna převzala předsedkyně výboru Vojenského fondu solidarity brigádní generálka Lenka Šmerdová od prezidenta společnosti CZG - Česká zbrojovka Group Lubomíra Kovaříka symbolický šek v hodnotě 250 000 korun. Firma je dlouhodobým významným přispěvatelem a podporovatelem fondu.

Dražba unikátních hodinek vynesla téměř 300 000 Kč pro Vojenský fond solidarity

Publikováno: 13.1.2021 Autor: Tereza Stehlíková

V úterý 12. ledna převzala předsedkyně výboru Vojenského fondu solidarity brigádní generálka Lenka Šmerdová od zástupce firmy CZECHOSLOVAK GROUP a. s. (CSG) Aleše Klepka symbolický šek v hodnotě 280 000 korun.

Stránky

Nahoru