Seznam událostí

Seznam událostí dne

Datum: 1.9.2018 Místo konání: Děčín

V sobotu 1. září se v Děčíně uskuteční již druhý ročník charitativního běhu na podporu Vojenského fondu solidarity a Nadace policistů a hasičů, na který všechny srdečně zveme. Svou účastí podpoříte naše vojáky, policisty a hasiče, kteří pro nás v kritických situacích nasazují to nejcennější - vlastní život.

Datum: 1.9.2018 Místo konání: Chrudim

Při příležitosti Dne otevřených dveří 43. výsadkového praporu se v sobotu 1. září 2018 uskuteční již čtvrtý ročník Charitativního běhu ve prospěch Vojenského fondu solidarity. Běh, který je tento rok součástí oslav významného výročí – 71 let od vzniku Pěšího praporu 71 „Československých parašutistů“, bude odstartován v 10:00 v Klášterních zahradách v Chrudimi. Akce se koná pod záštitou NGŠ gen. Aleše Opaty a připraven je bohatý program, na který jsou všichni srdečně zváni.

Datum: 15.9.2018 - 16.9.2018 Místo konání: Ostrava

Podpořit vojáky a jejich rodiny v těžkých životních situacích skrze Vojenský fond solidarity mohou návštěvníci akce Dny NATO & Dny Vzdušných sil AČR, která je největší bezpečnostní přehlídkou Evropě. Vojenský fond solidarity bude mít v areálu mošnovského letište rozmístěnou čtveřici pokladniček, do nichž bude možno přispět libovolnou finanční částkou.

Datum: 15.9.2018 Místo konání: Praha

V sobotu 15. září bude v pražských Dejvicích odstartován jubilejní 20. ročník cyklistického závodu AUTHOR Pražská padesátka, na který Vás tímto srdečně zveme. Svou účastí podpoříte rodiny vojáků, kteří se ocitly v těžké životní situaci, neboť pořadatelé se rozhodli věnovat celý výtěžek z akce Vojenskému fondu solidarity. Ten budou na místě reprezentovat brigádní generálka Lenka Šmerdová a náčelník Generálního štábu generálporučík Aleš Opata, který vítězům kategorie "Rodinné týmy" slavnostně předá pamětní diplom a pohár. Přijďte si zasportovat a podpořte dobrou věc, budeme se na Vás těšit!

Datum: 9.9.2018 Místo konání: Mariánské Lázně

V neděli 9. září 2018 proběhne v areálu Royal Golf Club Mariánské Lázně výjimečný golfový turnaj, který se organizátoři akce rozhodli uspořádat na počest československým letcům sloužícím během 2. světové války v řadách RAF. Součástí golfového turnaje bude charitativní soutěž na jedné z jamek, jejíž výtěžek bude v rámci závěrečného ceremoniálu slavnostně předán Vojenskému fondu solidarity.

Datum: 29.9.2018 Místo konání: Resslova 9a, Praha 2

Vážení přátelé, rádi bychom Vás pozvali na benefiční koncert pro Obranu národa, který se již tuto sobotu uskuteční v pravoslavném chrámu svatého Cyrila a Metoděje v Resslově ulici v Praze.

Datum: 3.11.2018 Místo konání: Praha, O2 arena

V sobotu 3. listopadu proběhne v pražské O2 areně další ročník nejstarší evropské freestyle motokrosové akce. Organizátoři FMX Gladiator Games budou mít pro diváky opět připravenou velkolepou show, v níž dostane svůj prostor i Armáda ČR a Vojenský fond solidarity. Budeme se těšit!

Datum: 22.10.2018 - 20.11.2018

Při příležitosti Dne válečných veteránů, který se slaví 11. listopadu po celém světě, organizuje Vojenský fond solidarity i letošní rok veřejnou sbírku. Ta proběhne ve dnech 22. října - 20. listopadu 2018 a za dobrovolný finanční příspěvek opět obdrží každý dárce květ vlčího máku - tradiční symbol všech válečných veteránů. Všem přispěvovatelům, stejně jako všem vrchním praporčíkům a kaplanům, kteří nám pomáhají s organizací sbírky, patří naše srdečné poděkování.

Datum:

Datum:

Nahoru