Úvodní stránka > Aktuality > Fotografická soutěž Vojenského fondu solidarity - info

Fotografická soutěž Vojenského fondu solidarity - info

Vážení kolegové, účastníci fotografické soutěže Vojenského fondu solidarity. Do 30. září 2018, kdy byla stanovena uzávěrka pro přihlášení, jste nám zaslali velké množství Vašich skvělých fotografií na téma Každodenní život vojáka ozbrojených sil ČR. Během uplynulých dnů jsme je všechny zkompletovali a finálně vyhodnotili, bližší info k vyhlášení výsledků a předání cen naleznete v našem článku.

Fotografie, které jsme od Vás obdrželi, jsou opravdu krásné, takže před námi bylo velice těžké rozhodování. Situaci jsme proto vyřešili následujícím způsobem:

Výsledný kalendář poskládáme z fotografií více autorů. Chceme tím dát prostor většímu počtu šikovných fotografů, kteří si své místo v kalendáři bezpochyby zaslouží.

Vítězem celé soutěže a výhercem hlavní ceny se stane autor nejlepšího souboru fotografií. Máme však připraveny i ceny pro "stříbrného" a "bronzového" autora, tzn. pro soutěžícího na druhém a třetím místě. Jejich jména Vám ovšem ještě neprozradíme :) Svým dopisem je přímo osloví předsedkyně výboru Vojenského fondu solidarity brig.gen. Lenka Šmerdová, která je zároveň pozve na slavnostní vyhlášení soutěže a předání cen. To proběhne v pondělí 29. 10. 2018 v Praze za účasti náčelníka Generálního štábu AČR genpor. Aleše Opaty.

Všem fotografům, kteří se přihlásili do naší soutěže, bychom tímto ještě jednou rádi poděkovali za jejich úsilí a čas, který věnovali pro dobrou věc - vytvoření reprezentativního nástěnného kalendáře na rok 2019. Výtěžek z jeho prodeje bude věnovaný Vojenskému fondu solidarity na pomoc vojákům a jejich rodinám, kterým osud postaví do cesty těžkou životní překážku.

P. S. Bližší info k distribuci kalendáře zveřejníme později.

 

Nahoru